Acıbadem Elit Tanıdık Olmayan Hanımefendi Angelo

Acıbadem Elit Tanıdık Olmayan Hanımefendi Angelo
Acıbadem Elit Tanıdık Olmayan Hanımefendi Angelo

Selam değerli arkdaşlar zamanınızı bana ayırarak profilime baktığınız için ilk olarak teşekkür ederim.Elit ve hoş kişilerin toplandığı bu ortamda aranızda yeniyim ismim Angole yabancıyım diye bilirsiniz 2015 yılında İstanbul'da yaşamaya karar verdim ve 2 yıldır buradayım çok pozitif olay yaşadım tabiki bunu arkadaşlık kurucağım kişiler ile paylamaş istiyorum yalnızca kendimden birazcık bilgi paylaşarak Angole günlük yaşantısında neler yapar veri vereyim.

Sabah sporu günümün başlangıcı için vaz geçilmez bir durum kendim kahvaltımı yaptıkdan sonradan işlerim ile ilgileniyorum teknoloji firmasına ast hizmet sağlamaktayım. Acıbadem Escort olarak manâsız vakitlerimde muzik dinlemesini ve filim izlemesini seven biriyim sıcacık ve pak biri olduğumu ayrıntıları ile belirtmek isterim dostluk kurucak olduğum kişilerden de aynı anlayışı bekliyorum.

Sizlere aktara biliceğim bilgiler bunun ile sınırlı değil tabiki sizlerde rekafat edecek baskı bir günün sonunda eğlene biliceğiniz bir dost arıyorsanız yukarıda yer alan numaramdan bana ulaşa bilirsiniz.